Wnętrza bez kompromisów

Запрошуємо до кухні i ванної!

Одна героїня відомого американського серіалу сказала в одній із серій: «Єдиною річчю, яку я успішно зробила в кухні, є безлад. Ну і кілька дрібних пожеж». Однак, незалежно від того, чи ми видатні кухарі, чи скоріше маємо дві лівих руки до готування, кухня в домі є винятковим місцем. Не без причини, зазвичай, наші прийняття переносяться з вітальні власне сюди. Тому ми повинні подбати про це місце, зважаючи не лише на естетичні якості, але також на умови, які там панують (волога, тепло). Представляємо продукти бренду STABILL, які завдяки своїй високій якості ідеально підходять для викінчення цього приміщення. Ванна кімната, крім практичних якостей, часто служить місцем для відпочинку. Ми знаємо з досвіду, що особливо жінка може провести там багато-багато годин. У ванній панують специфічні умови, хоча не тільки тому, що ми часто зустрічаємо там господиню дому, але через високу вологість і дуже змінну температуру.

Висока якість продукції бренду STABILL дозволить Вам не тільки досконало викінчити ванну, але й насолоджуватися її принадами протягом дуже тривалого часу. 

СТЕЛЯ i  СТІНИ

Ми пропонуємо використовувати продукти:

  •  ГІПС ШТУКАТУРНИЙ START STABILL PW-01
  •  ШПАКЛІВКА УНІВЕРСАЛЬНА STABILL PSZ-11 

Gips szpachlowy Start - StabillSzpachla uniwersalna biała - Stabill

 

Для кінцевого шару ми можемо використовувати наступні продукти:

  • БІЛА ПОЛІМЕРНА ШПАКЛІВКА  STABILL UNIKAT 
     

Gładź polimerowa unikat   

 

Вибираючи гіпсокартонні плити:

  • ГІПСОВИЙ КЛЕЙ STABILL PKG-28;

Klej gipsowy Stabill

 

        •  БІЛА ШТУКАТУРНА МАСА PK-51 із використанням зміцнюючої стрічки

        або

        •  БІЛА ШТУКАТУРНА МАСА STABILL PK-52, армована волокнами целюлози. Наявність волокон підвищує стійкість і гнучкість                 шпаклівки, чим  зменшується ризик виникнення тріщин.
 

    Masa szpachlowa biała PK-52 Stabill

 

 

 
Copyright (c) 1997-2016 Stabill               реалізація відповідно до проекту NADO:  Krzysztof Kowalski